درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای

انواع درب های اتوماتیک در جاهای گوناگون کاربرد دارد مانند بانک ها ، هتل ها ، اداره ها، مراکز خرید و فروشگاه ها و ورودی بعضی از ساختمان ها.
یکی از کارهای فوق العاده در صنعت درب های اتوماتیک ساخت درب اتوماتیک تمام گرد می باشد که با چنان ظرافت و زیبایی ساخته شده است که همتایی با خود ندارد.
ویژگی های تکنیکی در ب اتوماتیک تمام گرد عبارتند از :
درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای برای فضای داخلی مناسب و از نظر امنیتی نیز دارای امنیت بالا می باشد، سرعت درب اتوماتیک تمام گرد قابل تنظیم است.اگر چیزی باعث شود که درب نچرخد ، چرخیدن درب را متوقف می کند. مایکروپروسسور آن قابل برنامه ریزی است.

قابلیت کنترل از راه دور را نیز داراست و به وسیله آن سیستم کنترل می شود. از راه دور می توان عیب های درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای را کنترل کرد یعنی به راحتی می توان از طریق کامپیوتر به سیستم دسترسی داشت. این نوع از درب اتوماتیک توسط فریم آلومینیومی یا بدون فریم قابل اجرا است .
درب اتوماتیک تمام گرد یکی از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک است و از کاور ضد آب درست شده است و دارای دکمه توقف اضطراری نیز می باشد.
درب های اتوماتیک گردان دو بال بدون شفت مرکزی هستند.در درب های دو بال فضای داخلی به دو بخش تقسیم می شود و برای رفت و آمد نیاز به فضای زیادی می باشد.
همچنین با ایجاد ویترین در دو سمت باله ها می توانید دکوراسیون شیکی طراحی نمایید و یک ورودی جذاب برای کاربر درست کنید. 

خدمات و محصولات صنعتی