درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای

انواع درب هاي اتوماتيک در جاهاي گوناگون کاربرد دارد مانند بانک ها ، هتل ها ، اداره ها، مراکز خريد و فروشگاه ها و ورودي بعضي از ساختمان ها.
يکي از کارهاي فوق العاده در صنعت درب هاي اتوماتيک ساخت درب اتوماتيک تمام گرد مي باشد که با چنان ظرافت و زيبايي ساخته شده است که همتايي با خود ندارد.
ويژگي هاي تکنيکي در ب اتوماتيک تمام گرد عبارتند از :
درب اتوماتيک تمام گرد شيشه اي براي فضاي داخلي مناسب و از نظر امنيتي نيز داراي امنيت بالا مي باشد، سرعت درب اتوماتيک تمام گرد قابل تنظيم است.اگر چيزي باعث شود که درب نچرخد ، چرخيدن درب را متوقف مي کند. مايکروپروسسور آن قابل برنامه ريزي است.

قابليت کنترل از راه دور را نيز داراست و به وسيله آن سيستم کنترل مي شود. از راه دور مي توان عيب هاي درب اتوماتيک تمام گرد شيشه اي را کنترل کرد يعني به راحتي مي توان از طريق کامپيوتر به سيستم دسترسي داشت. اين نوع از درب اتوماتيک توسط فريم آلومينيومي يا بدون فريم قابل اجرا است .
درب اتوماتيک تمام گرد يکي از انواع درب هاي شيشه اي اتوماتيک است و از کاور ضد آب درست شده است و داراي دکمه توقف اضطراري نيز مي باشد.
درب هاي اتوماتيک گردان دو بال بدون شفت مرکزي هستند.در درب هاي دو بال فضاي داخلي به دو بخش تقسيم مي شود و براي رفت و آمد نياز به فضاي زيادي مي باشد.
همچنين با ايجاد ويترين در دو سمت باله ها مي توانيد دکوراسيون شيکي طراحي نماييد و يک ورودي جذاب براي کاربر درست کنيد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ