دوربین مدار بسته USTREAM

پخش زنده ويدئو بر روي اينترنت در چند سال گذشته بسيار محبوب شده و همچنان هر روزه طرفداران بيشتري به خود جلب مي‌کند؛ سازمان‌ها و افرادي که مي‌خواهند براي محصولات يا خدمات را تبليغ کنند، يا مايلند حوادث اتفاق افتاده در محل کار‌شان را با استفاده از پخش زنده ويدئو از طريق اينترنت به نمايش عموم بگذارند. اين مسئله به امري معمول براي صاحبان کسب و کار‌هاي مختلف تبديل شده تا پخش زنده ويدئو خود را روي وب سايت‌شان قرار دهند و حتي ويدئوي زنده را روي تلفن‌هاي همراه مانند اپل آي فون يا گوشي‌هاي آندرويد پخش کنند. استفاده از سرويس‌هايي همانند uStream و LiveStream به کاربران اين امکان را مي دهد که فيلم‌هاي خود را با استفاده از يک کامپيوتر ويندوز يا مک و يک دوربين آنالوگ، مانند دوربين‌هاي مدار بسته به صورت زنده پخش کنند.استفاده از دوربين مدار بسته uStream براي پخش ويدئوي زنده به دليل قيمت پايين و در دسترس بودن تبديل به يک انتخاب مردمي شده‌.

در اينجا آنچه براي پخش زنده تصاوير دريافتي از دوربين مدار بسته uStream و با استفاده از uStream بدان نياز داريد (و يا هر سرويس ديگر پخش زنده تصاوير همچون LiveStream يا Justin.tv) آورده شده است:

دوربين مدار بسته uStream همراه با خروجي ويدئو BNC (اگر براي پيدا کردن چنين مشخصاتي به کمک نياز داريد، کارشناسان شرکت دوربين مدار بسته uStream هروز مي‌توانند در اين زمينه ياري‌گر شما باشند). به تاييد بسياري از کارشناسن و نصابان دوربين مدار بسته uStream که اقدام به نصب دوربين مداربسته و راه اندازي سيستم پخش زنده تصاوير ويديويي روي اينترنت کرده‌اند، يکي از بهترين دوربين‌هايي که براي کار مورد نظر مناسب است دوربين BIPRO-S600VF12 outdoor CCTV camera است.
دستگاه ضبط ويدئو RCA به USB .اين دستگاه‌ها ضبط سيگنال‌هاي آنالوگ را از دوربين تلويزيون مدار بسته و پخش زنده آن توسط PC متصل به آن را ممکن مي‌سازند.
کابل BNC براي اتصال دوربين مدار بسته uStream به دستگاه ضبط ويدئو
يک کانکتور تبديل BNC به RCA براي تبديل اتصال BNC روي دستگاه ضبط فيلم (دستگاه Pinnacle داراي يک ورودي RCA است)
يک کامپيوتر ويندوز يا مک با ورودي USB
نرم افزار پخش uStream، LiveStream يا هر خدمات رسان ديگري که شما مايل به انتخاب آن باشيد
اتصال سرعت بالا به اينترنت در محل PC پخش کننده. توصيه مي‌شود حداقل سرعت آپلود ??? کيلوبيت بر ثانيه براي هر دوربين باشد.
منبع: نگاکو 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ