کیفیت عالی دوربین مداربسته آنالوگ ۹۶۰H

در تعاريف تازه‌اي که از ???H ديده‌ام تصورات غلط زيادي وجود دارد. نوشته‌هاي زيادي را ديده‌ام که با سردرگمي بين اين‌که تعداد خطوط ???H برابر با ???×??? است يا ???×??? دچار شک و ترديدند. همچنين مي‌نويسند اين سيستم هر دوربين مدار بسته مجهز به سنسور ???H از طريق DVR فعلي‌تان مي‌تواند تصوير را بهبود ببخشد. اين يک اشتباه بزرگ است. براي اطلاع شما از حقايق بايد بگويم که ???H:

???H اندازه مگاپيکسل رزولوشن تصوير نيست
اندازه‌هاي ???H در فرمت ???×??? يا ??? x 480 نيست
دوربين‌ مدار بسته هايي که تنها مجهز به ???H باشند نمي‌توانند فيلمي با فرمت ???×??? در اختيارتان بگذارند
فن آوري ???H در واقع يک کلاس جديد از سنسورهاي تصويري پيشرفته است که تعداد پيکسل بيشتري از هر موضوع و هدف تصويربرداري ضبط مي‌کند تا رزولوشن تصوير را به حداکثر TVL عمودي ارتقا دهد. اين فن آوري دوربين مدار بسته به عنوان پلي است بين آنالوگ استاندارد و روش‌هاي مبتني بر مگا پيکسل بالا که باعث مي‌شود ???H بهترين گزينه براي ويدئو‌هاي با رزولوشن فوق العاده بالا در قلمرو آنالوگ باشد. همچنين توجه به اين مسأله ضروري است که بدانيد DVR فعلي‌تان بايد توانايي ضبط و ذخيره تصاوير با فرمت ديجيتال ???H با رزولوشن ???×??? را داشته باشد. مزاياي ???H داشتن رزولوشن بيشتر و بهبود يافته‌تر است. فروش دوربين مداربسته

دوربين مدار بسته حاوي سنسور ???H کنتراست تصوير بالا را بهتر حفظ کرده به وضوح بيشتري ايجاد مي‌کند تا تشخيص خطوط عمودي از فاصله نزديک بهتر انجام شود. سنسور‌هاي ديگر توان ارائه اين سطح از وضوح تصوير را ندارند. همچنين، تصوير ???H نرم‌تر و صاف‌تر بوده طراوت و جزئيات بيشتري ارائه مي‌کند.

برنامه مکمل آنالوگ
هنوز براي دوربين‌ مدار بسته‌ آنالوگ اين اميد به رزولوشن مگا پيکسل بالا هست. بگذاريد برنامه مکمل آنالوگ را به شما معرفي کنم: برنامه‌هاي TheHybrid و Hybrid Federal. با داشتن يکي از اين برنامه‌ها مي‌توانيد خيلي راحت به سيستم مگا پيکسل مبتني بر IP منتقل شويد بدون اين‌که مجبور باشيد دوربين‌ مدار بسته هاي آنالوگ فعلي‌تان را کنار بگذاريد. به راحتي و با جايگزين کردن DVR‌فعلي‌تان با نوع هيبريدي (ترکيبي) که به شما معرفي مي‌کنيم مي‌توانيد دوربين‌هاي فعلي‌تان را وصل کرده و دوربين‌ مدار بسته هاي رزولوشن بالاي Hi-Def ديگر را به ان‌ها بيفزاييد. اين کار بسيار مفيد و کار راه انداز خواهد بود.
منبع: نگاکو 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ